HAKKIMIZDA

hakkimizda

HAKKIMIZDA

2006’dan beri..

Tasarlıyoruz, üretiyoruz, kazandırıyoruz ve garanti ediyoruz sloganıyla yola çıkan Dijitek; portföyün deki müşterilerinin işlerini tasarım, üretim, satış noktası hizmet gibi konularda belli ilke ve prensiplerle müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak bugüne kadar uygulamıştır.

Reklama, her zaman farklı bir perspektiften bakan Dijitek, sektörde adı anılır bir firma olmuştur. İlerleyen senelere sektörün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yatırımlara hız vermiştir. Bu yatırımlar sonucu portföyüne her geçen gün yeni müşteriler ekleyen, çalıştığı firmaların ihtiyaçlarına geniş bir ürün çeşidiyle cevap veren Dijitek, kalite ve özveriyi her zaman ön planda tutmaktadır.

Dijitek, reklam ve tanıtım sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Kadromuzdaki kişilerin deneyimleri ve yaratıcılıkları ile sektöründe bulunan ürün ve hizmetlerimiz hızla kendi çizgisini belirlemiştir.

Kalite standartlarını arttırmak için teknolojiyi yakından takip etmiş ve kalitesini yükselterek imalat süresini de minimum seviyeye indirmeyi başarmıştır.

Dijitek, daha iyi ve sorunsuz hizmet verebilmek amacıyla kalite, güven ve müşteri memnuniyetlerini ana prensip olarak benimseyerek; genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla seçmiş olduğunuz ürüne en uygun görsellik ve işlevsellikte çözüm hazırlayıp sizlere sunmaktadır.

Dijitek olarak hayal gücünün ve yeniliklerin dünyasına sizi davet ediyoruz özellikle görünüm etkin rol oynadığı modern dünyada sizi rakiplerinize karşı bir adım öne taşımayı planlıyoruz.

Birlikte çalışabilmek ve üretebilmek dileğiyle…

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • TAAHHÜDÜMÜZ ALTINDA OLAN TÜM İŞLERİMİZİ KUSURSUZ VE    ZAMANINDA YERİNE GETİRMEK,
  • UZMANLIK ALANINI GENİŞLETEREK, ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİNDE,   BİR DEFADA HATASIZ VE YASAL MEVZUATA UYAN ÜRETİM YAPMAK
  • MÜŞTERİLERİMİZİN BUGÜN VE GELECEKTE OLUŞABİLECEK İHTİYAÇLARINA   ÖNCELİK VEREREK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK,
  • SEKTÖRÜN VE TEKNOLOJİNİN SON SİSTEMLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDERK   FAALİYETLERİ GELECEĞE UYGUN HALE GETİRMEK,
  • SIFIR HATA PRENSİBİNE GÖRE ÇALIŞMALARI YÖNLENDİRMEK,   KAYNAK KULLANIMINI, PERSONEL GELİŞTİRMEYİ,   BİLGİLERİN ZAMANINDA VE DOĞRU KULLANILMASINI ÇAĞIN GEREKLERİN  GÖRE GERÇEKLEŞTİRMEK,
  • ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE TOPLUMSAL   MEMNUNİYET İÇİN STRATEJİK OLABİLMEK,
  • SÜREKLİ GELİŞEREK, DEĞİŞEN VE GELİŞEN DİZAYNLARI YARATMAK,
  • SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLAMAK  VE  HER ZAMAN SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ, ARANAN, YENİLİKÇİ BİR KURULUŞ